Czech English German Russian

KFELY DYNAMITE BAITS 42 HODIN 2023

KFELY DYNAMITE BAITS 42 HODIN
Tak zase po roce proběhlo klání týmů na Kfelském rybníku. Závodů se zůčastnilo 8 týmů a soutěžilo se na 3 nejtěžší ryby. Bodovanou rybou byl kapr, amur a jeseter nad 6 kg.
Ale k vlasnímu závodu, od začátku diktují tempo týmy Region Baits, French Bulldogs, Duluvaron Team. Kluci z Region Baits našli ideální nástrahu ,už v pátek chytají první 3 bodované ryby a postupně přepisují a zvedají váhu svých úlovků a zvyšují svůj náskok před ostatními. V sobotu jim začínají šlapat na paty kluci z French Bulldogs a Duluvaron teamu. V některých chvílích nestíháme ani vážit , fotit a přepisovat ryby, jak rychle jdou záběry za sebou . Jízda stíhá jízdu a kluci většinou nemají šanci mít nahozeny všechny pruty. Klobouček před klukama z Duluvaronu ,kteří ze soboty na neděli nespali ani minutu a vytáhli snad 40 ryb, než se jim podařilo chytit 2 kapry, kteří je z průběžného třetího místa posunuli na druhou příčku. Čímž přeskočili kluky z French Bulldogs , kterým se naopak nepodařilo v neděli chytit a přepsat těžší rybu. Samozřejmě i ostatní týmy chytají bodované ryby. Někomu se daří víc a někomu méně. Ještě bych chtěl vyzdvihnout jak zabojovali a poradili si s horším losem kamarádi a ostřílený borci z týmu Catana Rules, kteří nakonec skončili na 4 místě.
Po celou dobu závodu se nám Marika a Barunka starají o pitný režim v podobě lahodného moku z Krušnohoru a o naše mlsné jazíčky. Krkovička od Mariky opět sklidila slova chvály, papriková klobása,bůček ,špagety a ranní vyprošťovací vývar a ke kávičce domácí bábovka taky. Za to jim oběma patří velký dík a uznání, že to zase dali .
Celkové pořadí :
1. místo Region Baits ………………......34,55 kg
2. místo Duluvaron Team…………….32,38 kg
3. místo French Bulldogs…………….30,50 kg
4. místo Catana Rules …………………26,28 kg
5. místo Čunas Carp team …………..22,59 kg
6. místo Living KV………………………..20,72 kg
7. místo Jeseter KV………………………14,31 kg
8. místo Čudla ……………………………….6,87 kg
Závodníci si za své výkony odnesli finanční hotovost , poukázky a věcné dary z krámku Jeseter KV+ dárkové balení výběrového piva Krušnohor.
Tým Region Baits získal poukaz na slevu 2000 kč na zavážecí lodičku Sports M2
A stejně jako loni si prasátko vyhrál Lukáš Maron za nejtěžší rybu závodu (12.15 kg)
Bertík získal poukázku v hodnotě 1000 kč za poslední bodovanou rybu závodu.
Toto cestou bych chtěl poděkovat sponzorům : JeseterKV,Pivovar Krušnohor,Jardovi za prasátko,p.Ondekové za krásně připravený rybník.
Marice, Barunce a Davidovi za skvěle zvládnuté závody.
Díky všem Bagr

 

 

Z našeho rybníku

76.jpg
pluridet