Czech English German Russian

Závody Dynamite Baits Kfely 42 hodin 30/05/2019

Závody Dynamite Baits Kfely 42 hodin

(Bagr, 30. 5. 2019 17:54)

Malá rekapitulace Kfelských závodů 42 hodin.
Hned na začátku chci poděkovat paní Ondekové za anglický vzhled pobřežních partií rybníka.Čerstvě posekaná tráva a v poslední době velká úprava břehů dodala rybníku nový vzhled a taky nové využití lovných míst.Což do budoucna znamená rozšíření lovných stanovišť z 8 na 9 míst :-)
Teď k samotným závodům.
V 18 hodin se losovali lovná místa a jak to tak bývá někdo z losem spokojený byl a někdo ne.Ale jak závody ukázali tak nachytat se dá všude.Závodů se zůčastnili jak staří a zkušení závodníci tak i pár úplných nováčků.
V 19 hodin začíná závod a hned první bodovanou rybou závodu od nováčkovského týmu DV Fishing Cz byla zároveň i nejtěžší rybou závodu o váze 10,38 kg.Tuto rybu chytil Víťa,který za ní získal poukázku na 1000 kč na nákup v krámku Jeseterkv.
Tím byla nasazena vysoká laťka pro zbývající týmy. Musím ještě podotknout,že minulý rok byli ryby na rozdíl od letošního vytřené a nejtěžší ryba vážila jen 9,70 kg.
Od této chvíle začíná závod jak se patří.
Zkušený harcovník Stenly z nováčkem v týmu Michalem z Čapni.To Po serií úspěšně zdolaných bodovaných 3 ryb se katapultovali na první místo.Kde se držely, až do sobotního večera.
Do bojů o první tři příčky a hodnotné ceny se postupně zapojilo 6 týmů, kterým se podařilo ulovit 3 bodované ryby a dál se snažily o ulovení těžší ryby ,která by je posunula na bednu.
Nebudu vás tady unavovat kdo,kdy a kolik ulovil ryb.
Jen ve zkratce : Na prvním místě se za víkend vystřídaly týmy Čapni .To, Arslan -Franta, DV Fishing Cz.A jak to tak bývá na Kfelých,už tradicí ,tak o vítězi rozhodla ryba ulovená půl hodiny před koncem závodu.Tuto rybu o váze 8,83 kg ulovil tým DV fishing a ze 4. místa se katapultoval na 1. místo.Čímž zamíchal celkovým pořadím.
Celkové umístění: 1. místo DV Fishing 26,52 kg
2. místo Franta- Arslan 25,77 kg
3. místo J+J 25,57 kg
4. místo Čapni.To 25,14 kg
5. místo Tattoo Team 23,05 kg
6. místo R.T. M 22,31 kg
7. místo Jeseter KV 14,35 kg
8. místo Divé svině 0,00 kg
Jak je z výsledků patrné tak rozdíly byli minimální jako každý rok :-)

Tímto chci poděkovat za účast všem závodníkům,sponzorům paní Ondekové a Richardovi Holuškovi,který věnoval všem závodníkům 15 % slevové vouchery na nákup nad 3000kč.

Ještě bych chtěl poděkovat všem lidem co mi pomáhají se závody. Mojí ženě Marice za chutný catering,
Davidovi za tisk všech potřebných věcí na závody a rozhodčího a Monice za obsluhu závodníků.
S pozdravem Ať vám to jezdí Bagr

 

Z našeho rybníku

89.jpg
pluridet