Czech English German Russian

 

O tomto víkendu proběhly rybářské závody na Kfelském rybníku.

 

V pátek v 15.30 hod. příjezd na Kfelský rybník,který byl jako vždy vzorněupraven a připraven na závody. I když prezentace závodníků měla být od 17 hod.tak,už tu na Nás netrpělivě čekali známé firmy (Stenly,Křivi,Gába,David,Míla,Tomáš,Martin,Saša).Proběhlo nezbytné přivítání,stavba přístřešku a naražení prvního sudu.Při přátelském pokecu a prvním pivku jsme začlis losováním lovných míst.Po vylosování a po přípitku na památku mého táty velkého rybáře, jsem popřál Všem závodníkům štastný lov a přízeň svatého Petrapatrona Všech rybářů.V 18.hod. začátek závodu, po půl hodině první bodovaná ryba amur 53cm.A tak bych mohl pokračovat 221 krát,protože přesně tolik bodovaných ryb nachytali skvělí závodníci za 42.hodin.Skvělá podívaná pánové smekám před Vámivšemi......:-)))))))) Musím říct,že tak vyrovnané a bohaté závody na úlovky nepamatuju.

Trocha čísel:

- 221 bodovaných ryb

-celková délka ulovených ryb 132metrů a 68cm.!!!!!!!!

-průměrná délka 60,3 cm.

 

Hned od začátku k trháku nasadil tým č. 5 Sitko s parťákem Vikem,dlouho to vypadalo,že mají závod pěkně rozjetý a že je nemůže nikdo ohrozit.Jenže to by na st.č.6 nesměl sedět Míla s Tomášem a začala stíhací jízda,ryba stíhá rybu a tým č. 6 se dostává na 5 ryb od týmu Sitko Vik.Ale ani ostatní týmy nezahálejí a protože rybám chutná tak je to jízda,až do konce závodu. První dvě místa byla v podstatě omega repliky jasná,ale souboj o 3 - 4 - 5 místo byl zajímavý ,až do konce.Nakonec o 3.místě rozhodla ryba ulovená 3 min. před koncem závodu.

Konečné pořadí:

1.místo Sitko - Vik ( vydry)

2.místo Tomáš - Míla (stíhači)

3.místo bratři Čapkové (čapkův systém)

4.místo Kromer - Svejkovský (šmoulové podle mé Barunky)

Největší ryba kapr 81cm p. Kromer

 

Každé závody se neobejdou bez sponzorů,takže chci poděkovat paní Ondekové breitling repliky hodinek za cenu pro vítěze 2 celoroční povolenky v hodnotě 13 000 kč.

Ríšovi za poukazky a ceny od firmy Mikbaits v hodnotě 11 000 kč.

Stenlymu za poukázky a ceny od firmy LKbaits v hodnotě 6 000kč.

Dále chci poděkovat Máriovi,Honzovi,Bertymu,Renatě a v neposlední řadě mé ženě

FILOMÉNĚ za opět skvělý a vychvalovaný catering a musím vypíchnout výbornou KRKOVICI.

Jestli jsem na někoho zapoměl tak se upřímně omlouvám.

 

A teším se na příští závody.

Fotogalerie z akce je na tomto odkazu:    http://www.kfelskyrybnik.cz/index.php/fotogalerie/category/14-kfelska-42

 

Z našeho rybníku

54.jpg
pluridet